Hoe zorg je ervoor dat jouw praktijk voldoet aan de nieuwste infectiepreventierichtlijnen? Met de training Infectiepreventie leer je hoe je besmettingsrisico’s minimaliseert en hygiënestandaarden effectief toepast in de praktijk. Zorg voor een veilige werkomgeving voor zowel het team als de patiënten!
Jouw toekomst
Leeruitkomsten
Na het succesvol afronden van de training infectiepreventie kun je richtlijnen op eenvoudige wijze doorvoeren in de praktijk. Je weet alles over overdracht en besmettingsrisico's.
De opbouw
De training bestaat uit één dagdeel van 3 uur
De onderwerpen
De onderwerpen die aan bod komen tijdens de training zijn afhankelijk van de wensen uit de praktijk.
Praktische informatie
Studiebelasting
De training infectiepreventie bestaat uit 3 lesuren. Houd daarnaast rekening met een voorbereidingstijd van 2 uur.
Toelating
Iedereen is toelaatbaar tot de training Infectiepreventie.
Locatie
Klassikale opleidingen worden, tenzij anders vermeld, verzorgd in het Edin-opleidingscentrum te Maarsbergen (Utrechtse Heuvelrug).
Zie ook de informatie per geselecteerde startdatum.
Kom je met de TREIN:
Ons opleidingscentrum ligt op korte afstand van het NS-station Maarn. Onze Edin shuttlebus staat voor je klaar om je naar ons opleidingscentrum te brengen. Dit is een korte rit van 3 km. Na afloop van je dag brengen we je uiteraard weer terug naar het station
Kom je met de AUTO:
We zijn gevestigd aan de Ambachtsweg 4, 3953 BZ Maarsbergen. Er zijn voldoende parkeergelegenheden op eigen terrein, inclusief laadpalen.
Docenten
De hoofddocent van deze opleiding is een gediplomeerde preventieassistent.